TECHTLE MECHTLE

Posted on Posted in Příběhy z konstelací

Co to je? Přece techtle jsou randění a mechtle milování.

Co to má společné s konstelacemi?  No, techtle jí nefungují, mechtle ano. Takže na sex sežene muže raz dva, ale žádný dlouhodobější vztah se nekoná. Když už, tak to jsou muži nevýrazní, nemocní, neochotní a prostě nevyhovující. A na to jsme stavěli konstelace.

Napřed doplnila, že i když by ráda s někým chodila, tak se bojí, že ji budou nějak omezovat, něco blbě říkat a komplikovat život.

Takže tak 🙂

První zástupce za techtle chodil neurčitě po pokoji, měl pocit neslanosti nemastnosti a nějak se tu plácal. Mechtle se měly dobře. Trošku se tu pochichtávaly, protože role mechtlí přišla této zástupkyni ohromně vtipná. (Ještě když to je zadavatelky nejlepší kamarádka a věděla „své“).

Jojo, tak to nějak je, měli jsme odsouhlaseno. A tak jsme se posunuli o vrstvu hlouběji.

Michal se zamyslel a za chvíli prohlásil, že už to „má“. Začal  nám popisovat, co vnímá a jakou příčinu má tento příběh.

Posunuli jsme se o pár staletí zpátky. Zadavatelka byla mužem, takže se rovnou mohla postavit do své konstelace. Měl několik žen, jimiž opovrhoval. Seděly tu tři  ženské na zemi, frflaly, co že je to s ním za život, jsou jen jako služky a dobré jen na to jediné. A pak začaly svorně nadávat, že ten život s ním stojí za prd.  A sex že je hrůza, že to teda žádné milovaní není, ale pěkná otrava. Jiná zas tvrdila, že sex dobrý, ale to ostatní není. Muž se tady naparoval a pohrdavě koukal na své ženy. Prý co by chtěly, pche… Na nic jiného přece nejsou!

Přidali jsme do konstelace ještě jednu roli. Jeho matku. Najednou se stal mistrsvětaamoleta malým chlapcem, bojícím se cokoliv říct. Matka vládla. On jen vykonával to, co se po něm chtělo. Prostě tak, jak to je v muslimských zemích. Ano, ženy to tam mají velmi těžké. Ale jakmile se však stanou matkami synů, vládnou v podstatě celému svému rodu. I manželky svým synům vybírají. Takové, jaké jim vyhovují. Láska? Kdepak!

A tak si to zadavatelka přijímala. Přesně tenhle pocit totiž zná. Naprosto se s muži míjí. Jen sex, když už… Tak jako on. Své ženy měl jen na to jedno. Nějaké spolužití tam opravdu nebylo. Láska taky ne. Jen opovržení a pocit, že dělá to, co musí. O naplněnosti života se tady hovořit taky nedalo. Byla tam marnost, prázdnota a naplňování očekávání společnosti.