SEXUALITA NA BODU MRAZU

Posted on Posted in Příběhy z konstelací

Sex jí nepřijde jako zajímavý. Nuda, nuda, šeď. Skoro nechápe, proč „to“ lidi dělaj. Netýká se jí to, nebaví jí to a když už to přijde, tak to stojí za starou bačkoru.
V konstelacích se nám k této dámě rozvinuly tři příběhy, které se v rámci sexuality potkávají.

První z nich je život jeptišky. Oddala se za Ježíše Krista a jediný sex, který si dokázala představit byl s ním. Ale Ježíš smutně koukal z okna, hlavu na stranu, bylo mu to ukradené a prohlásil, že se fakt ničeho nedočká… Jenže jeptiška byla navíc nečistá (po znásilnění už je to tak) a jediné, po čem toužila bylo uspokojení ve víře. Tak trochu vymetená hlava, ale co bychom chtěli, někdy v období husitských válek, obyvatelé klášterů byli takoví. Dostali přístřeší, jídlo a spoustu skvělých informací, podle kterých se snažili žít.

Druhý příběh byl ženy vládkyně. Byla fakt dost drsná. Její chtíč byl naprosto nezměrný. Jako by byla posedlá ďáblem. A protože vládla, muže dostávala do postele tak trochu násilím. Pokud nešli a odmítli ji, umřeli velice rychle. No a pokud ji dostatečně neuspokojili – šmik a byli o hlavu kratší taky. A pokud byla vládkyně spokojená a uspokojená, nechala si je na další kolo… Muži se jí báli, cítili se pokoření, v podstatě znásilnění… No schválně, komu by se postavil penis v ohrožení života.

Třetí příběh byl ze života teď. Obtěžování „strýčkem“. Matka nezasáhla, tak trochu nechtěla vidět, co se to děje, své dceři nevěřila a malá slečna se s tím musela poprat sama.
Jaký vztah mají zneužívané děti ke své sexualitě v dospělosti nemusím asi popisovat. V konstelaci se koukala na toho „prasáka“ a říkala, že se mu tolikrát snažila odpustit. Ale že jí to pořád bolí a v noci se jí o něm zdá. Prasák prohlásil, že mu je to úplně jedno, že si nemohl pomoct a nějaké odpuštění ho fakt nezajímá.
Jediné, komu bylo potřeba odpustit bylo sama sobě. Že dopustila, že si nevěděla rady a že se to vůbec stalo.

Její sexualita nakonec ožila, ne, že by vyskakovala až ke stropu, ale nebyla unuděná k smrti. I žena si všimla, že nějakou sexualitu má, že v ní něco žije a postupně se začaly vnímat. Přišlo uvědomění, že energie spojená se sexem není jen o sexu. Ale i o radosti ze života, tvořivosti, emocích, práci a celkové spokojenosti.
A o tom to je